Kariera

Pracuj z nami!

Firma Mantes skutecznie wspiera branżę samochodową i transportową oferując wiązki elektryczne oraz plandeki do przyczep. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa oferowanych produktów. Swoją siedzibę mamy na terenie Regionalnego Parku Przemysłowego w Świdniku. Praca w naszym zespole daje szansę na zdobycie cennych umiejętności i podniesienie kwalifikacji.

Dbamy o dobrą atmosferę w zespole oraz stwarzamy możliwości rozwoju naszym pracownikom. Do naszego zespołu zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów jak i osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy, może to właśnie Ciebie szukamy!

Poznaj

Korzyści z pracy

Opieka medyczna

Karta sportowa

Ubezpieczenie grupowe

Szkolenia

Możliwość awansu

Wsparcie podczas wdrożenia

Aktualnie poszukujemy

Wprowadź swoje dane do kontaktu

Podsumowanie

Realizując obowiązek z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) (dalej: „RODO”) informujemy, że ...czytaj więcej

Kontrola jakości

Niezależnie od projektowanego i produkowanego elementu firma Mantes prowadzi ścisłą kontrolę jakości, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa oferowanych produktów.